znajdź nas
KONTAKT
SCROLLUJ
POWRÓT

kilka słów
o naszej firmie

ABK to firma budowlana specjalizująca się w wykonywaniu Dociepleń Elewacji Budynków oraz Izolacjach Natryskowych pianą poliuretanową. Realizujemy inwestycje na budynkach jedno i wielorodzinnych, kamienic, bloków mieszkalnych, jak i obiektach użyteczności publicznej w województwie śląskim oraz na terenie Niemiec. Wykonujemy ocieplenia budynków dla osób prywatnych, wspólnot mieszkaniowych oraz firm zewnętrznych.

O nas
START
//NASZA FIRMA

Od samego początku działalności postawiliśmy na rozwój, doskonalenie umiejętności oraz inwestowanie w zaplecze sprzętowe firmy. W krótkim okresie czasu staliśmy się solidną, profesjonalną i cenioną firmą budowlaną. Zapewniamy kompleksową obsługę inwestycji, służymy profesjonalnym doradztwem, posiadamy nowoczesny sprzęt i pracujemy na najlepszych, sprawdzonych renomowanych producentów. Dzięki wysokiej jakości wykonywanych przez nas usług, zyskujemy Państwa zaufanie.

Specjalizacją naszej firmy są docieplenia budynków oraz ocieplenia pianką poliuretanową zawsze świadczone na najwyższym poziomie.

Ocieplanie budynków

Remonty

Pozostałe

Na potrzeby naszych klientów otworzyliśmy własną mieszalnię farb i tynków zewnętrznych. Umożliwia nam to realizację zamówień tynków i farb akrylowych, slikatowych i silikonowych w kolorze od ręki, według kolrnika firm: Ceresit, Bolix, Danachem, Kreisel, TermoOrganika itd.

Planujesz ocieplenie lub remont swojego domu? ?

KONTAKT
zamknij